fbpx

Kasvata oma äri Instagrami abil.

Samm-sammuline juhend, mis aitab sul enda Instagrami kontot kasvatada, uusi kliente leida ja konkurentide seast silma paista.
E-raamat "Kuidas enda Instagrami kontot kasvatada"

Praktiline käsiraamat väikeettevõtjale, sotsiaalmeedia spetsialistile, turundajale, persoonibrändi loojale … kõigile*, kes soovivad Instagrami abil oma äri kasvatada.

*See e-raamat sobib suunanäitajaks nii alustavale kui ka juba kogenumale sotsiaalmeedia kasutajale.

E-raamatu “Kuidas enda Instagrami kontot kasvatada?” abil saad:

🌿 luua tugeva turundusstrateegia, et Instagramis teadlikult tegutsedes oma müüginumbreid kasvatada;

🌿 enda Instagrami konto (potentsiaalsetele) klientidele ligitõmbavaks muuta;

🌿 olemasolevad jälgijad enda lojaalseteks fännideks (sinu kliendid!) muuta;

🌿 uusi jälgijaid leida ja neist enda maksvad kliendid kasvatada;

🌿 luua kvaliteetset sisu, mis paneb sinu kliendid ostma;

🌿 enda konkurentidest mitme sammu võrra ees olla.

Mida sa sellest e-raamatust saad?

Kokkuvõtlikult öeldes annab e-raamat “Kuidas enda Instagrami kontot kasvatada?” sulle kõik vajaliku, et Instagramis turundamisega teadlikult alustada ja enda ettevõtte ärilised eesmärgid saavutada.

Kui oled Instagramiga juba tuttavam, siis saad selle strateegia abil enda ärile hoogu juurde anda ja konkurentsitihedal turul esirinnas olla.

Piilu e-raamatu sisukorda, et teaksid täpselt, mida oodata:

E-raamatu "Kuidas enda Instagrami kontot kasvatada" sisukord

+ BOONUSED:

🌿 4 allalaetavat materjali (sotsiaalmeedia sisuplaani põhi, konkurentide võrdlustabel ja Instagrami mõõdikute arvutamine Excelis ning juhend, kuidas ajastada postitusi Instagramis sees)

🌿 soovitused ja tööriistad (47 aktiivset linki), mida Instagramis turundamisel kasutada;

🌿 ideed ja näited kaasahaarava sisu loomiseks.

Kui tahad kiiremini enda eesmärkideni jõuda ilma infoküllusesse uppumata, siis see on sinu otsetee Instagramis edu saavutamiseks

Ja seda kõigest 39 euro eest. 🤯

Tavapäraselt küsitakse nii väärtusliku info eest oluliselt suuremaid summasid. Minu soov on need teadmised aga mõistliku hinnaga kõigile kättesaadavaks teha.

“Olen väga tänulik, et sinu e-raamat minuni jõudis. 🤩🙏 Mõistan nüüd, et olen Instagrami potentsiaali täielikult alahinnanud. Kasutasin seda varem pigem isiklikuks otstarbeks ja postitasin harva. Väikeettevõtjana on aga oluline õige sõnumiga õiges kanalis nähtaval olla. Infot, mida pead selleks teadma, on aga väga palju 🤯 ja tihti jäävadki asjad lihtsalt ajapuudusest tegemata või on poolikult tehtud. Mulle väga meeldib, et oled kõik sammud, mida ja kuidas Instagramis teha, lihtsas keeles lahti selgitanud.
Mul on küll veel pikk maa minna, kuid olen tänu sulle vaikselt tegutsema saanud. 😊 Olen igapäevaelus pigem planeerija tüüpi, aga sotsiaalmeedias sisu ette planeerimine on minu jaoks väga vaevaline olnud. Ja kuna olen pigem sõnade inimene, siis numbrite analüüsimine … 🫣 Niisiis, suur tänu sulle nende tööriistade ja tabelite eest – need teevad mu elu palju palju lihtsamaks. 🙏🤩"
Tagasiside Monika Schults
Monika Schults
Copywriter

Saame tuttavaks!

Hei, mina olen Rio-Steffi – Instagrami spetsialist.

Minu eesmärk on toetada väikeettevõtjaid oma äriliste eesmärkide saavutamisel Instagrami abil.

Mõistan väga hästi, millised on ühe ettevõtja igapäevased mured ja väljakutsed klientide leidmisel, kuna tegutsen ka ise palgatöö kõrvalt ettevõtlusega. Tean ka seda, kui piiratud turunduseelarvega peab ära majandama. Kui seda üldse on …

Instagram võimaldab sul täiesti tasuta uusi kliente leida ja oma äri kasvata – sellepärast ma seda platvormi armastangi. E-raamatus toodud näpunäited ja soovitused tuginevad minu praktilisele kogemusele Instagrami spetsialistina tegutsedes.

Kuidas-alustada-Instagramis-kursus-Rio-Steffi
Kuidas-alustada-Instagramis-kursus-Rio-Steffi

Oman sotsiaalmeedia spetsialisti kutsetunnistust ja olen tänaseks Instagrami turundusteenuseid pakkunud 2 aastat. Suutsin juba esimesel aastal tänu Instagramile kasvatada enda sissetulekuid 30% ning konto jälgijate arvu 70% – ja seda täiesti orgaaniliselt.

Lisaks olen leidnud mitmeid häid kliente ja saanud põnevaid koostööpakkumisi, ilma et oleksin enda tegemisi otseselt reklaaminud.

Kui mina seda suutsin, saad ka sina sellega hakkama!

Oled valmis Instagrami potentsiaali avama, et oma ärieesmärgid saavutada?

Saa kohene ligipääs praktilistele teadmistele ja nippidele, mille abil oma äri kasvatada.

Ühinesin esimese sinu koolitusega, sest persoonina sümpatiseerisid ja detailsemad Instagrami nipid kulusid ka ära. Aga ma ei osanud üldse arvestada, et koolitusel aktiivselt osaledes hakkas mul järjest rohkem tortide tellijaid tekkima. 1,5 kuud koolituse lõpust oli tellimuskalender järgmised 2 kuud ette broneeritud. Kui enne koolitust, sain tellimusi vastu võtta ka järgmisse nädalasse, siis tänaseks on kalendris täis broneeritud kuupäevi ka 6 kuud ette ja samasse kuusse, naljalt midagi juurde ei mahuta. Olen küll ka ise sotsiaalmeedia haldust õppinud, kuid keskendudes ettevõtte juhtimisele ja tortide valmistamisele, on keeruline olla kõigega kursis ja enda toimetamist distantsilt hinnata. Rio, sa oled minu turundusingel ja mootori käivitaja!
Hilly-Helena Tammessaar
Tordimeister, Hilly OÜ
"Ma olen nii õnnelik, et sain just 300 jälgijat täis 😍 mis minu jaoks on väga suur saavutus, sest kasvatasin 0-st uue konto. Ja kliente aina tuleb juurde, nii et pean osadele ei ütlema, sest koormus juba päris suur 😀 ja see on kõik tänu sinu õpetustele!!! Ma olen kõigile oma tuttavatele sinu koolitust soovitanud, kuna sinu juhised reaalselt toovad tulemusi! ❤️❤️"
Maarja Sepp
Virtuaalne assistent 💻💌
"Rio-Steffi aitas meil teha sotsiaalmeediat Täitsa Pekkis Transformatsiooni festivalile 3.0 ja tema pühendumine on imetlusväärne. Kuhjaga lennukaid ideid, strateegilist mõtlemist ja statistikat. Ja mis mulle kõige olulisem - Rio on lihtsalt nii nii tore inimene, kellega koostööd teha. Täielik kullatükk 💛"
Kuidas-alustada-Instagramis-kursus-iseloomustus
Katrin Hinrikus
Täitsa Pekkis Saade OÜ
“Mulle meeldib Rio-Steffi juures pühendumine, kuidas ta võttis endale südameasjaks sotsiaalmeedia maastikul just ühe kindla suuna ja see endale pulkadeks selgeks teha. Tema jaoks on Instagram õige kanal ja ta õppis selle minu hinnangul väga kiiresti ära ja hoiab end siiani kogu aeg uute asjadega kursis. ”Aitäh, et aitasid meie www.sotsiaalmeediakalender.eu teise hooaja edukalt käima lükata. Me tegime reaalseid müügitulemusi ainult Instagrami võimalusi kasutades!”
Kuidas alustada Instagramis Rio-Steffi
Jane Helandi
Projektiagentuur OÜ
Rio-Steffi Instagram - sinu ära kasvulava